International

CT Fertility's international parenting brochure
(click to view)

ברוכים הבאים! מאז שנת 1991 סייעה מרפאת הפוריות וסוכנות תרומת הביציות CT Fertility להביא לעולם למעלה מ-5000 תינוקות עבור מגוון של הורים מרחבי העולם - ביניהם לקוחות מלמעלה מ-30 ארצות, זוגות ויחידים, סטרייטים וגייז, בני טווח רחב של גילאים. סייענו למאות הורים מחוץ לארה"ב, ובכללם לעשרות מישראל, שבה קיימות מגבלות על תרומות ביציות וקיים איסור על תהליכי פונדקאות לבני זוג שאינם נשואים, לבני זוג מאותו מין וליחידים. למעשה, בזכות התנאים המשפטיים, החברתיים והרפואיים הנוחים השוררים כאן, ארה"ב נחשבת במידה רבה ליעד האידיאלי בכל הקשור לפונדקאות בינלאומית ותרומת ביציות, במיוחד בקרב הורים ישראלים ואירופאים. חשוב לא פחות לציין שהניסיון רב השנים שלנו, הקשרים ההדוקים שלנו עם עורכי דין בינלאומיים, וכן עם מומחי רפואה וארגונים קהילתיים אחרים ברחבי העולם, אפשרו לנו להפוך את התהליך לבטיחותי, קל ובר השגה, ללא תלות בעובדה שאתם מתגוררים הרחק ממרפאתנו.

אכן, העבודה מול מרפאת פוריות אמריקאית כגון CT Fertility יכולה להיות קלה ויעילה הרבה יותר מכפי שאתם עשויים לחשוב, הודות לשילוב של טכנולוגיית הפרייה חוץ-גופית מתקדמת ומיצוי אפשרויות התקשורת באינטרנט המצמצמות את הצורך להגיע פיזית למרפאתנו. בשונה ממרפאות אחרות, CT Fertility מאפשרת לבצע את הבדיקות הרפואיות המקדימות הנדרשות לפני תחילת התהליך במעבדה בארץ וכך נחסך הצורך להגיע לארה"ב טרם תחילת התהליך. בדרך כלל, תדרשו להגיע לארה"ב בין פעם אחת לפעמיים במהלך התהליך, וזאת בהתאם לנסיבות הרפואיות ולהעדפותיכם האישיות. בהנחה שבכוונתכם להיעזר בתרומת ביצית, סביר להניח שתרצו להיות נוכחים בזמן שאיבת הביציות. כמו כן, בהנחה שבכוונתכם להיעזר בפונדקאית, נוכחותכם בזמן החזרת העוברים (שמתבצעת על פי רוב 5-6 ימים לאחר שאיבת הביציות) יכולה להיות משמעותית לכם ולפונדקאית. עם זאת, במקרים שבהם אין באפשרותכם להגיע לארה"ב, אתם יכולים למסור את הזרע בישראל לצורך הקפאתו ושליחתו לארה"ב, וד"ר דויל יוכל לערוך עמכם שיחת ועידה בוידאו בזמן שאיבת הביציות ובזמן החזרת העוברים.

מאמר זה מציג סקירה כללית של מגוון השירותים שביכולתנו לספק, את אחוזי ההצלחה המעולים שלנו, את הרמה הגבוהה באופן יוצא דופן של הטיפול והשירות האישי שאנו מעניקים, את מגוון האפשרויות של תרומת ביציות והחבילות הנלוות לכך, את הטווח הרחב של אפשרויות התמחור הסבירות שלנו, וכן קישורים למידע רחב היקף המצוי במקומות אחרים באתר שלנו (שרובו עדיין רק בשפה האנגלית).

קראו עוד על ההיבטים הלוגיסטיים של העבודה בצוותא עם מרפאתנו.

צעדים ראשונים

במרפאת CT Fertility אנו מודעים היטב לכך שהמסע להקמת המשפחה שלכם עשוי להיראות מורכב ומפרך, וכי ההתחלה היא לעתים קרובות החלק הקשה ביותר. מסיבה זו, אנו נתמוך בכם לאורך כל הדרך, על ידי פירוק התהליך לצעדים קטנים, מוּבנים ובני-ביצוע. בין אם אתם זקוקים לסיוע בכל הקשור לתהליך הרפואי עצמו, או במציאת תורמת ביציות ו/או אם פונדקאית, CT Fertility היא המקום הטבעי להתחיל בו. אנו נדאג לכל התיאומים הנחוצים על מנת לאפשר לכם להגשים את מטרותיכם, ובכלל זה תיאום הטיפול הרפואי עם רופא בארץ, הפנייה לעורכי דין אמריקאים בעלי ניסיון בכל הקשור לתחום של פונדקאות בינלאומית, ואפילו עריכת היכרויות עם תורמות הביציות והפונדקאיות עצמן.

לקבלת חבילת מידע שמבוססת על הצרכים האישיים שלכם ו/או כדי לקבוע מועד לפגישת ייעוץ ומסירת מידע ללא תשלום (פגישה אישית, התייעצות טלפונית או באמצעות תוכנת Skype.) 

תוצאות יוצאות דופן באמצעות מודל הקמת המשפחה המשולב שלנו

מרפאת CT Fertility הוקמה על ידי ד"ר מייקל דויל ומתמחה ברפואת פריון, בתרומת ביציות ובפונדקאות. מבסיסה בעיר ברידג'פורט, קונטיקט, וממשרדיה בעיר ניו יורק, המרפאה משיגה תוצאות יוצאות דופן בזכות תיאום של כל ההיבטים של התהליך הרפואי, והכל תחת קורת גג אחת, לרבות איתור ומיון-מוקדם של תורמות הביציות ושל הפונדקאיות המתאימות ביותר, בעלות אמינות גבוהה וזמינות מיידית. מכיוון שתהליך המשלב הפרייה חוץ גופית, תרומת ביציות ופונדקאות הינו מורכב וכולל מספר גורמים המשפיעים זה על זה, הרי שעבור לקוחותינו הישראלים,  ישנה חשיבות רבה לכך שאנו נתאם, נקבע את רצף הפעולות וננהל באופן ישיר את כל אחד מהשלבים במסע הרפואי. לצורך כך, יצרנו מודל יעיל ביותר שעושה בדיוק את זה.

קראו עוד על מודל הקמת המשפחה המשולב שלנו.

טכנולוגיה מתקדמת ומומחיות מהמעלה הראשונה

השירותים שמספקת מרפאת CT Fertility כוללים את כל הבדיקות והטיפולים הבסיסיים והמתקדמים בתחום הפוריות, לרבות הפריה חוץ גופית, הזרקת זרע תוך-ציטופלסמית (ICSI), אבחון גנטי טרום השרשתי (PGD), הקפאת ביציות וניהול בנק ביציות. CT Fertility מפעילה את אחת ממעבדות ההפריה החוץ גופית (IVF) הוותיקות והמבוססות ביותר בארה"ב, עם טכנולוגיה, ציוד ופרוטוקולים חדישים, וגישה לטכנולוגיה הגנטית העדכנית ביותר שבנמצא. לדוגמה, בזכות התמחות מוקדמת בטכנולוגית ה- "vitrification" החדישה של הקפאת ביציות ופרוטוקולים אחרים, המרפאה הקימה את אחד הבנקים לתרומת ביציות הגדולים והמצליחים בעולם. מאז הקמתו של בנק הביציות המוקפאות שלנו ב-2008, הובאו לעולם באמצעותו למעלה מ-50 תינוקות, עם אחוזי קליטת הריון הדומים לאחוז ההצלחה הממוצע הכלל ארצי של קליניקות פוריות אמריקאיות עם ביציות טריות.

קראו עוד על הטכנולוגיה והמומחיות שלנו.

אופציות ואפשרויות בחירה מותאמות אישית

אנו מבינים היטב שיעדי בניית המשפחה הם אישיים ויחידניים מאוד, ושאין שתי משפחות שניגשות להגשמתם באופן זהה. לפיכך, מרפאת CT Fertility מתאימה את המסע להורות באופן אישי על ידי הצעת מגוון רחב של אפשרויות טיפול ותרומת ביציות, מתוך התחשבות בחזון המשפחתי ארוך הטווח של ההורים, בשיקולים אתיים, משפטיים וכספיים (כולל מגבלות תקציב והשאיפה להקטנת מרכיבי חוסר הוודאות בתהליך), במערכות יחסים אישיות, ובסדרי העדיפויות של ההורים. אפשרויות אלה כוללות בין השאר מחזורי תרומת ביציות משותפות (shared cycle), שבהן ביציות של התורמת שלכם מחולקות ביניכם לבין גורם אחר, באופן שחוסך לכם עלויות אך מבטיח מספר ביציות מינימלי. בנוסף, אנו מאפשרים בחירת ביציות מתוך בנק הביציות המוקפאות שלנו שאף הוא מאפשר חסכון משמעותי בעלויות, תוך בחירה בתורמות ביצית מוכחות, שהצליחו כבר בהשגת הריון.

כמו כן, החל משנת 2013 אנו אף מציעים חבילה חדשה המאפשרת להורים המיועדים לשלם סכום קבוע חד-פעמי הכולל תרומת ביציות, טיפול רפואי, הפריה חוץ גופית ומספר בלתי מוגבל של החזרות עוברים עד שההיריון נקלט. לחילופין, אנו מציעים למי שאינם בחורים בחבילה הבלתי מוגבלת, הנחות הולכות וגדלות עבור החזרות עוברים נוספות אם נדרשות. בנוסף, אנו מציעים אפשרויות ייחודיות למשפחות של 2 אבות שמעוניינים בהולדת תאומים או אחים משני האבות, הכוללות אפשרות להקפאת מחצית ממחזור תרומת הביצית לצורך הפרייה עתידית.

המשותף לכל התוכניות הללו הוא המאפיין הייחודי של מספר מובטח של ביציות בנות שימוש, שבמסגרתו אנו מתחייבים למספר מינימלי של ביציות בכל מחזור, תוך שימוש בביציות מוקפאות להשלמת כל תרומה טריה שאינה עומדת בסף המובטח. אנו מעודדים גם תרומות שאינן אנונימיות, בהן קיימת אפשרות לפגוש את תורמת הביצית באופן אישי. לבסוף, מכיוון שכל התורמות שלנו עוברות מיון-מוקדם מלא לפני שאנו מציעים לכם אותן, כולן זמינות לתרומה ללא המתנה נוספת.

יהיו אשר יהיו החששות שלכם, אנו קשובים אליהם בעת שאנו חוברים אליכם להקמת המשפחה שחלמתם עליה בדרך שמתאימה ונכונה עבורכם. הצוות שלנו יסייע לכם לקבל החלטות מיודעות בכל הקשור לאפשרויות הקמת המשפחה הפתוחות בפניכם, לרבות בבחירת תורמת ביציות שתאפשר לכם להגשים את מטרותיכם בסבירות הגבוהה ביותר, בהחלטה האם להחזיר עוּבּר אחד או יותר, בהתלבטויות לגבי העדפות ספציפיות בנושא זהות האב הבילוגי, וכן בסוגיות מוסריות או התלבטויות אחרות בקשר להקפאה או לדילול עוברים, או בכל היבט אחר של התהליך.

Videos

  • USA surrogacy for International parents with CT Fertility
  • Dr. Doyle's Interview on French TV on Surrogacy For French Parents
  • Medicinska experter - Prisvärda & etiska surrogatarrangemang 3
  • CT Fertility hosts Paris gathering for French surrogacy families
  • Beautiful Boy
  • CT Fertility's Colleen speaks about her experience as a surrogate - Paris Ethical Surrogacy seminar
  • Gay Family Building with CT Fertility

Videos